Haber

Kaymakam Aydın: “Hızlı çözümler üretiyoruz”

Van’ın İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Emre Aydın, her hafta farklı bir mahalleyi ziyaret ederek halkın taleplerini dinleyip hızlı analizler ürettiklerini söyledi.

Her hafta merkez ve kırsal mahalleleri ziyaret eden Kaymakam Aydın, bu hafta Sarmaç ve Beşçatak mahallelerinde kaymakamlık birim müdürleri, belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri ve mahalle halkıyla bir araya geldi. İlçe merkezinde olduğu gibi kırsal mahallelerde de çalışmalarını tüm hızıyla sürdürdüklerini belirten Kaymakam Aydın, “Kamu hizmetlerini aktif bir şekilde tüm mahallelerimize ulaştırmak ve halkımızın sorunlarını yerinde görmek için ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. ve bunların analiz edilmesi için gerekli çalışmaların yapılmasını sağlamak amacıyla her hafta farklı bir mahalleyi ziyaret ederek halkımızın taleplerini dinliyor”Bu hafta Kaymakamımız ve belediye yöneticilerimiz ile birlikte Sarmaç ve Beşçatak mahallelerini ziyaret ettik. İlçemizde bulunan her mahallenin ihtiyaçlarını planlamak ve hızlı analizler üretmek için var gücümüzle çalışıyoruz.”

Beşçatak ve Sarmaç mahallesi sakinleri ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Emre Aydın’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiler. – KAMYONET

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu